Łyżeczka z zasobnikiem niebieska Boon

Łyżeczka z zasobnikiem niebieska Boon

43,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

Łyżeczka z zasobnikiem, w który można przełożyć zawartość dziecięcego słoiczka. Wystarczy delikatnie nacisnąć miękką silikonową część i łyżeczka wypełni się żądaną ilością pożywienia. Dzięki ochronnej końcówce, można ją zapakować do torby i zabrać na spacer. Wolne od BPA, ftalanów i PVC. 

Chcesz dobrze się przygotować do rozszerzania diety swojej pociechy? Marka Boon wymyśliła mnóstwo przydatnych i innowacyjnych akcesoriów, które pomogą Ci przygotować malucha do przyjmowania stałych pokarmów. Praktyczna łyżeczka z zasobnikiem to idealny gadżet dla każdej malucha, który chętnie próbuje nowych smaków, sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży.

Do kolorowej silikonowej części przekładamy porcję jedzenia malucha, przy nacisku jedzenie pojawia się na łyżeczce, która trafia do buzi dziecka. To idealny sposób na dozowanie odpowiedniej ilości pokarmów. Silikonowy zasobnik o pojemności 90 ml w zupełności wystarczy, by podać maluchowi jeden mały posiłek. Ochronna końcówka chroni przed wylaniem się jedzenia, dzięki temu łyżeczkę możemy zabrać na spacer. 

Opis

Wiek minimalny
4 miesiące
Materiał
Silikon
Wymiary produktu
5 x 18 x 5 cm

12 innych produktów w tej samej kategorii: