Zestaw do łowienia magnetyczny drewniany 10 rybek Sardynka Janod

65,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie

Magnetyczny zestaw do łowienia Sardynka francuskiej marki JANOD to gra zręcznościowa, która ćwiczy koordynację ruchową i cierpliwość, pomaga również rozróżniać wzory. Zestaw zawiera 10 sporych (8,7 x 3,5 cm), kolorowych rybek z magnesami oraz dwie wędki, również zakończone magnesami, za pomocą których można te rybki łowić (łapać na wędkę). To doskonała zabawka dla dwójki dzieci.

Gry rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Gra została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, metalowe pudełko w kształcie sardynki. Idealnie nadaje się na prezent.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

Janod
J08209

Opis

Wiek minimalny
2 lata
Wiek maksymalny
5 lat
Liczba elementów
10 rybek + 2 wędki
Materiał
Drewno/magnes
Wymiary produktu
rybki – 8,7 x 3,5 cm
Wymiary pudełka
23,5 x 5 x 7 cm
Design
Francja

Komentarze

Napisz swoją opinię

Jeż układanka drewniana Janod

Układanka drewniana jeż francuskiej marki Janod to zabawka edukacyjna stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka. Zabawka rozwija kreatywność, zdolności manualne, wyostrza zmysł koncentracji, uczy rozróżniania kolorów oraz pomaga w nauce cyferek. 

Napisz swoją opinię