Biblioteczka Montessori. Czas. Wydawnictwo Egmont

Biblioteczka Montessori. Czas. Wydawnictwo Egmont

61,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt chwilowo niedostępny. Wkrótce znów się pojawi ♡

Dla dziecka czas to pojęcie abstrakcyjne. Pakiet Biblioteczka Montessori - Czas to doskonałe narzędzie do wprowadzenia pojęcia czasu i pokazania jak on funkcjonuje. Z tym zestawem wytłumaczysz dziecku, czym są pory dnia i roku, dni, tygodnie i miesiące. Biblioteczka Montessori Czas to zestaw do pracy montessoriańskiej, dzięki któremu dziecko pozna zależności związane z upływem czasu. 

Dla dziecka czas to pojęcie abstrakcyjne. Pakiet Biblioteczka Montessori Czas to doskonałe narzędzie do wprowadzenia pojęcia czasu i pokazania jak on funkcjonuje. Z tym zestawem wytłumaczysz dziecku, czym są pory dnia i roku, dni, tygodnie i miesiące. Biblioteczka Montessori Czas to zestaw do pracy montessoriańskiej, dzięki któremu dziecko pozna zależności związane z upływem czasu. 

Pudełko zawiera linię czasu z 365 etykietami do wycięcia, tarczę dobową, tarczę pór roku oraz książkę z propozycjami zadań do wykonania. Na linii czasu – dzięki załączonym etykietom – dziecko może umieszczać różne informacje, jak chociażby nazwę dnia tygodnia, a także święta i urodziny najbliższych. Linia jest tak skonstruowana, by bez problemu zobaczyć na niej cały rok. Dzięki tarczy dobowej dziecko rozpozna porę dnia, a na kolejnej będzie mogło zaznaczyć porę roku. 

Opis

Seria
Biblioteczka Montessori
Autor
Adeline Charneau
Ilustracje
Roberta Rocchi
Rok wydania
2018
Oprawa
twarda

12 innych produktów w tej samej kategorii: