Piłka Balonowa Colour Your Own BubaBloon

34,00 zł
Brutto

Materiałowy pokrowiec na napompowany balon.

Ilość
Oczekiwanie

Uniwersalna piłka balonowa to napompowany balon umieszczony w materiałowym kolorowym pokrowcu. Odbija się jak piłka jest lekka jak balon :) Pokrowiec wykonany jest w 100 % z bawełny, który po zabrudzeniu można prać w pralce w 30 stopniach C. Piłka jest miękka więc umożliwia dzieciom bezpieczną zabawę w domu, na świeżym powietrzu lub na plaży. Dzięki wymiennym balonom jest również praktyczna. W przeciwieństwie do zwykłych piłek już napompowanych, możemy umieścić ją nawet do małej kieszonki lub torebki. Zabawa piłką rozwija u dziecka wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo ruchową. W kilka sekund jest gotowa do zabawy: należy tylko umieścić balon do materiałowego pokrowca, napompować, zakręcić końcówkę balona nie zawiązując jej, schować ją do środka i cieszyć się niekończącą się zabawą. Balon wraz z pokrowcem zapakowany w kartonowe pudełeczko będzie idealnym prezentem.

Idealna dla dzieci w każdym wieku:

4-11 miesięcy:

• Częściowo nadmuchany balon, jest łatwy do uchwycenia i trzymania w małych rączkach najmłodszych dzieci. Ciekawe kolory i wzory zachęcają do zabawy, a dzięki wielokrotnemu użytkowaniu i możliwości prania, może być zawsze czysta i świeża.

8-20 miesięcy:

• Może być użyty jako rekwizyt podczas nauki siedzenia. Jest to idealny rozmiar dla dziecka do rozwijania umiejętności motorycznych przez podniesienie go do góry, zaczynają z częściowo nadmuchanego balonu, a wraz z wiekiem można dodać więcej powietrza w celu zwiększenia trudności.

• Idealna podczas nauki raczkowania, łatwa w chwytaniu.

20-36 miesięcy:

• Doskonała do ​​gry w piłkę i rozwijania umiejętności kopania - lekka i mięciutka dla młodszych dzieci, niczego nie uszkodzi :)

3 lata +:

• Dziecko doskonali umiejętności rzucania, turlania i łapania. Zaczyna grać w gry takie jak piłka nożna i koszykówka w warunkach pełnego bezpieczeństwa. Pokrowiec na balon z wakacyjnymi rysunkami pozwoli dziecku pokolorować i stworzyć swoja własną unikatową piłkę.

Zestaw zawiera:

• 1 pokrowiec,

• 3 wymienne balony,

• 5 zmywalnych markerów (tylko do kolorowania pokrowca).

BubaBloon to marka, która powstała z miłości do dzieci oraz produktów innowacyjnych. Szkocka marka jest pełna energii, a produkty zaprojektowane tak, aby służyły na długo.

BubaBloon
BB338

Opis

Wiek minimalny
4 miesiące
Materiał
Bawełna
Wymiary produktu
Ø ok. 20 cm
Wymiary pudełka
10 x 16 x 3,5 cm

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Piłka Balonowa Colour Your Own BubaBloon

Materiałowy pokrowiec na napompowany balon.

Napisz swoją opinię